top of page

Pisi Shoe Working With Blogger- İrem Çabuk


Yazı dizimizin bu haftaki konuğu http://iremim.net/ 'in yazarı İrem Çabuk. Keyifli sohbeti için kendisine teşekkür ederiz.

Bakalım İrem'in trendleri, blog macerası ve Pisi Shoe'larla kombinlediğimiz en sevdiği topuklu ayakkabılar hangileri?

16236.jpg

İrem’in blog macerası nasıl başladı?

Üç sene sadece boş vakitlerimi değerlendirmek ve okuduğum bölüm olan İnternet Gazeteciliğinden uzak kalmamak adına blog açmaya karar verdim. Önceleri sadece yazdığım yazıları paylaşıyorken, fotoğraf makinesi almamla kıyafet paylaşımlarım da başladı. Karakter olarak tek bir uğraşla yetinemediğim için bloga hayatın içinde olan birçok konuyu eklemeye karar verdim. Fotoğraf çekmeyi ve çekilmeyi çok sevdiğimden her anı fotoğraflar oldum.

7813.jpg

Bloğunun konusuna nasıl karar verdin?

Kitap, kahve, seyahat, yemek başlıca konularım. Kitaplara konsept çekim yapmaya başladım. Aslında bu konulardan en çok yer kaplayan şüphesiz #coffeerem sayfam. İki yıldır o da coffeerem.com adıyla devam etmekte. Kahve mekanları yazmaya da beni takip edenlerden gelen sorulara bir nevii cevap olsun diye yapıyorum. Markalarla çekimler gerçekleştiriyorum. Ve blogumun büyük bir bölümünü modaya ayırıyorum. Kişisel blogum dışında gazeteci Oben Budak'ın discoobenbudak.blogspot.com adında blogunu üç yıldır ben yazıyorum.

8182.jpg

Alışveriş tarzına biraz değinmek istedik. Alışverişte almayı en çok sevdiğin şey ne?

Ayakkabı almayı çok seviyorum.

Peki en zorlandığın şey?