top of page

Meltem Özperçel Teknoloji Sektöründe Yarattığı Farkla WSpark'23 Onur Listesinde

PSM dergisi tarafından düzenlenen "WSpark'23 Fark Yaratan Kıvılcım" araştırmasında, finans ve teknoloji sektörlerinde çalışan 40 yaş altı başarılı kadın yöneticilerin listesi yayımlandı. Meltem Özperçel, teknoloji sektöründeki katkıları ve başarılarıyla onur listesine girdi.


PSM Dergisi'nin bu özel araştırması, kadın çalışanların başarılarını öne çıkararak kattığı değeri görünür kılmak, kadınların sektörde yarattığı katma değeri vurgulamak ve genç nesillere rol model olmalarını sağlamak amacıyla, finans ve teknoloji sektörlerinde çalışan, başarıları ile işinde fark yaratan 40 yaş altı kadın yöneticilerin belirliyor. Kadınların finans ve teknoloji alanlarında konumlarını güçlendirerek sektördeki kadın istihdamı hakkında farkındalık yaratmak, çeşitlilik ve kapsayıcılık bilincini yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Multinet Up, WSpark 2023’te Ana Sponsorluk bayrağını taşırken; Aktif Bank, BAU, Garanti BBVA Ödeme Sistemleri, PayFix ve Pluxee Türkiye de “Destekçi Kuruluş” olarak araştırmada yerlerini aldı.Comments


Bunlara da Göz Atabilirsin
  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page