top of page

BABETİN YENİ KEŞFİYLE TANIŞIN

Şık, pratik, konforlu ve katlanabilir. Katla çantana at rahatına bak! Pisi Shoe her an yanınızda.

pisi shoe'nun tasarım patenti, faydalı model patenti ve marka patenti mevcuttur.

ŞIK

Klasik tarzıyla Pisi Shoe, hem gündüz hem gece her mevsim tarzınızdan ödün vermeden kullanabileceğiniz yapıdadır. Kırmızıdan maviye, doreden gümüşe kadar birbirinden farklı renk ve desenden oluşuyor. En şık kombinlerin tamamlayıcısı olan Pisi Shoe'yu yanınızda ayırmak istemeyeceksiniz.

KATLANABİLİR

Pisi Shoe dayanıklı ve geri dönüştürülebilir kauçuk alt taban ve destekli iç tabandan oluşur. Pisi Shoe'lar deneyimli ayakkabı ustaları tarafından elde üretilmektedir. Bu tasarım aynı zamanda Pisi Shoe'nuzun katlanıp, el yapımı kadife kesesine sığmasına ve çantanızda sadece bir cüzdan kadar yer kaplamasına izin verir. Böylece Pisi Shoe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak.

KONFORLU

Pisi Shoe ayaklarınızın maksimum düzeyde rahat etmesi hedeflenerek tasarlanmıştır. Pisi Shoe kumaşlarında yumuşak ve esnek kumaşlar tercih ediyoruz ve iç tabanda yürürken ayak tabanınızı özel ped ile destekliyoruz. 

Sizden Gelenler

Beklediğimden çok çok daha güzel. Paketleme muhteşem. Hele hele Pisi Shoe'ların içinden çıkan keselerle gözlerimden kalpler çıktı resmen. Teşekkürler.

@okirem

Süper ilgi, hızlı gönderi ve yumuşacık Pisi Shoe. Ellerinize sağlık. Müşteri memnuniyeti yarattığınız için teşekkürlerSüper ilgi, hızlı gönderi ve yumuşacık Pisi Shoe. Ellerinize sağlık. Müşteri memnuniyeti yarattığınız için teşekkürler

@jaska___

Tüm yaz seve seve giydiğim pisilerim sayesinde çok rahat bir yaz geçirdim. Hepinizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Uçmak için kanatlarımız yok ama Pisi Shoe’muz var.

@nesibanur

Hala kullanıyorum. Bu kadar mı kaliteli olurlar. Çok teşekkürler.

@sevincmehtap

Başarılarınız daim olsun. Bir çok arkadaşım da sizi takip etmeye başladı. Hakikaten ürünleriyle, kaliteyle konuşulan bir firmasınız. Sonuna kadar destekçinizim.

@padisahinkizi

bottom of page