top of page

Yine Yeniden! Blogger Bazaar 6'da Buluşuyoruz!


Geçen yıl Vesta Event ailesiyle tanışmış Blogger Bazaar 5 etkinliğinde biraraya gelmiştik. Pisi Shoe ve kendi dolabımdan seçtiğim sıfır kilometre kıyafetlerle katıldığım etkinliğe ilgi büyüktü. Video çekiminde yorulduk ama değdi demiştik. Etkinlikte stand'ımıza olan ilginin yanı sıra tanıştığım blogger'larla etkinlik sonrası yaptığım projeler bu sözümü doğruladı.Tam zamanı bir etkinlik daha yapsalar derken haberi geldi. Biz de anında basvurumuzu yaptık ve Blogger Bazaar 6 etkinliğinde yerimizi aldık.Bu etkinlikte giriş ücretsiz, alışveriş sınırsız! Bekliyoruz ♡Etkinliğin basın bültenini aşağıda bilgilerinize iletiyorum.. 28'inde kimseye söz vermeyin.

Taksim Curcuna'da buluşalım!

Sevgiler,

Meltem Karaarslan

BLOGGER BAZAAR 6 GELİYOR

Blogger Bazaar yeni blogger ve markalarıyla 28 Eylül'de takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor Geçtiğimiz sene başlayan alışveriş serüvenini altıncısıyla devam ettiren Blogger Bazaar, bu kez alışveriş tutkunlarını Curcuna'ya davet ediyor.

Uygun fiyatlı ikinci el pazarı sektörüne yön veren Blogger Bazaar, bugüne dek ağırladığı binlerce misafirini en sevdiği blog yazarlarıyla buluşturdu. Sosyal medya takipçilerinin gardıroplarında olmasını istediklerini tüm ürün çeşitlerine yer veren Blogger Bazaar'ın yeni yol arkadaşları moda, life style, anne-çocuk ve fotoğraf gibi pek çok konuda yazan blogger'lar olacak.

Bonvagon, KafkaOkur, Charles et Stan, Makas Beşiktaş, Basitanlat, Kutumubu ve RadyoMood'un sponsor olduğu Blogger Bazaar'ın ön satışıysa Shopinstar üzerinden, etkinlikten bir hafta önce başlatılacaktır. Tüm gün gerçekleşen etkinlikleri yakından izleme imkanı bulacağınız Banttan Canlı Yayın bana yetmez orada olmayalım diyen tüm takipçilerimizi 28 Eylül Pazar günü 12:00-19:00 saatleri arasında Taksim KafePi / Curcuna'ya bekliyoruz.

Tarih: 28 Eylül Pazar

Saat: 12:00-19:00

Adres: Evliya Çelebi Mahallesi Refik Saydam caddesi No: 15 Beyoğlu

Bunlara da Göz Atabilirsin
  • Instagram Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page