Pisi Shoe ile Gülümse


Gülümsetmek bizim işimiz..

Bir araştırmadan aldığımız istatistiklere göre; Türkiye’de her 3 kişiden 1’i gülüşüne güvenmiyor ve günümüzde 80’li ve 90’lı yıllara göre daha az gülümseyip daha az gülümsetiyoruz.

Pisi Shoe sahibi olanların ürünü kullanırken paylaştığı fotoğraflardan sıcacık gülümsemelerini gördük ve anladık ki Pisi Shoe aslında bu düşük istatistikleri iyileştirmek adına doğru bir iş olmuş. :)

Siz gülümsediğinizde karşınızdaki insanın da size gülümsediğini, gülümsemenin aslında bulaşıcı olduğunu biliyoruz. Bunun için Pisi Shoe olarak gülümsemek kadar gülümsetmeyi seven insanlarla birlikte bir çalışma yapalım dedik.

#pisishoeilegulumse etiketiyle Pisi Shoe'nuz veya en sevdiğiniz topuklu ayakkabınızla, en sıcak gülümsemenizi de katarak fotoğrafınızı paylaşın, biz de sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak daha fazla insanın gülümsemesini sağlayalım.

Bu vesileyle önce biz sizi gülümsetelim istedik. Pisi Shoe tutkunu Azra Baykal'a sıcacık gülümsemesi için teşekkür ederiz.

#pisishoeilegülümse #ayakkabı #blog #blogger #moda #pisishoe #stil #topukluayakkabı #workingwithblogger

26 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Siparişler Hakkında

Değerli Müşterilerimiz, Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle ürünlerinizin size ulaşması normalden uzun sürebilir. Siparişlerinizin en kısa sürede size ulaşması için çalışmalarımıza hız kesmeden d

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean